Yükleniyor

Hakkımızda

AREŞ MİMARLIK İNŞ. TAAH. LTD. ŞTİ.

Areş Peykari Mimarlık ve Tasarım Stüdyosu 2007 yılında İstanbul’da Mimar Areş Peykari tarafından kurulmuştur. Kurulduğundan bu yana iç mekân tasarımı başta olmak üzere ofis binaları, konut binaları, cephe tasarımı ve fuar stand tasarımına kadar uzanan geniş bir yelpazede proje ve uygulama hizmetlerimizi vermiştir.

Areş Peykari Mimarlık, hızla değişen ve modernleşen bir ülkede piyasa taleplerine uyum gösterip cevap verebilen, kullanıcı memnuniyetini ve mimari tasarımı bir bütün içinde ele alan, inşaat ve uygulama denetimini tasarımın ayrılmaz bir parçası ve devamı olarak gören bir vizyona sahiptir.

Areş Peykari Mimarlık, her zaman hayalleri bir adım öteye taşıma misyonu ile hareket eder. Ele aldığı sorumlulukların bilincinde olarak zamanı iyi kullanır, tüm süreci planlar ve yönetir. Eskiz aşamasından uygulama aşamasına kadar her süreçte geri beslemeleri doğru ve yerinde planlar. Tüm projeleri özeldir, büyüklük farkı gözetmeksizin işinde özenlidir. Realitesi yüksek, estetik, rasyonel ve fonksiyonel tasarımlarla yapılara hayat verir. Etiktir, müşterisine kaliteli bir iş sunma çabası içinde olan mimari ekibi ile bunun için çalışır. Ele aldığı projeleri genç, dinamik ve heyecanlı bir mimari ruh ile sürdürür ve tamamlar.

Neden "ARES Mimarlık"?

Mimari Projesi
Tasarım Projesi
Kamu Projesi
Uygulanmış Proje